Twente - NEC Nijmegen, wynik meczu - 3-3

W emocjonującym spotkaniu Eredivisie drużyny Twente i NEC Nijmegen podzieliły się punktami, remisując 3-3. Mecz, który odbył się w De Grolsch Veste, dostarczył kibicom wiele powodów do radości, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie gospodarzy 1-0. Oba zespoły zaprezentowały się w dobrej formie, co przełożyło się na widowiskowe widowisko. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej emocjonującej konfrontacji.

Relacja z meczu Twente vs NEC Nijmegen

Dzisiaj na stadionie De Grolsch Veste odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Twente i NEC Nijmegen w ramach 12. kolejki Eredivisie. Mecz zakończył się remisem 3-3 po emocjonującym widowisku, które dostarczyło wielu niezapomnianych chwil dla kibiców obu drużyn.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla gospodarzy. Bramkę dla Twente zdobył S. Steijn w 43. minucie po asyście M. Vlap. Po przerwie, to goście zdobyli dwie bramki z rzędu - najpierw w 47. minucie M. Ross wyrównał, a potem B. van Rooij strzelił kolejnego gola w 56. minucie, asystującemu M. Mattssonowi. W 65. minucie Y. Baas podwyższył prowadzenie dla NEC Nijmegen, ustalając wynik na 3-1. Jednak gospodarze nie zamierzali się poddawać. S. Steijn strzelił swoją drugą bramkę w 76. minucie, a M. Ugalde doprowadził do wyrównania w 87. minucie.

Mecz obfitował także w kartki. Manfred Ugalde otrzymał żółtą kartkę w 90. minucie. Z kolei dla drużyny przeciwników, żółte kartki zobaczyli Dirk Proper (84'), Koki Ogawa (86') oraz Mathias Ross (90').

Sędzią spotkania był Joey Kooij z Holandii. Jego decyzje budziły wiele emocji zarówno na boisku, jak i wśród kibiców.

Następne mecze dla Twente to starcia z PSV Eindhoven, GO Ahead Eagles oraz Excelsior. Natomiast NEC Nijmegen zmierzy się z GO Ahead Eagles, Ajax oraz AZ Alkmaar.