Strona z wynikami, informacjami o klubie

FC Twente

Prowadzona przez polskich fanów! Bądź na bieżąco.

PSV Eindhoven kontra Twente 1-0

Dnia 2024-03-17 19:00 na obiekcie Philips Stadion miał miejsce mecz PSV Eindhoven - Twente: 1-0

Wczorajszy wieczór był pełen emocji na Philips Stadion, gdzie PSV Eindhoven podejmowało Twente w ramach 26. kolejki Eredivisie. Mecz okazał się niezwykle zacięty, a ostatecznie drużyna gospodarzy wywalczyła cenne trzy punkty, pokonując rywali 1-0. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, widowisko dostarczyło wiele niezapomnianych momentów dla kibiców obu ekip.

Mecz Twente vs Sparta Rotterdam, wynik 2-1

Mecz Twente - Sparta Rotterdam na obiekcie De Grolsch Veste dnia 2024-03-09 17:45 - wynik 2-1

W meczu 25. kolejki Eredivisie pomiędzy Twente a Spartą Rotterdam padł wynik 2-1 na korzyść gospodarzy. Spotkanie rozegrane zostało w De Grolsch Veste, a bramki padły już w pierwszej połowie, przynosząc drużynie Twente prowadzenie 1-0 na przerwę. Mecz miał miejsce 9 marca 2024 roku o godzinie 17:45, co oznacza, że odbył się niecałe dwa dni temu przed tą relacją.

Vitesse - Twente 1-2

Spotkanie Vitesse - Twente, wynik końcowy 1-2

Wczorajszy wieczór był pełen emocji w meczu pomiędzy zespołami Vitesse i Twente, który odbył się w ramach Eredivisie. Spotkanie miało miejsce na stadionie GelreDome, a ostateczny wynik 1-2 na korzyść Twente wywołał wiele dyskusji wśród kibiców. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, to goście zdołali wyjść zwycięsko z tej rywalizacji, zadając serię Vitesse pierwszej porażki od kilku kolejek. Czy Twente jest w stanie utrzymać tak dobrą formę w nadchodzących meczach? Śledźcie nasz serwis, aby być na bieżąco z najnowszymi relacjami piłkarskimi.

Mecz pomiędzy Twente kontra GO Ahead Eagles zakończony wynikiem 3-0

Spotkanie Twente kontra GO Ahead Eagles zakończone wynikiem 3-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Twente i GO Ahead Eagles w ramach 23. kolejki Eredivisie zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-0. Spotkanie, które odbyło się w De Grolsch Veste, było pełne emocji i nie zabrakło bramek. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie 2-0 dla Twente, a ostateczny rezultat potwierdził dominację gospodarzy. Czy Twente potrafi kontynuować tę passę? Oto jak wyglądał ten mecz.

Twente kontra Utrecht zakończony wynikiem 0-1

Na obiekcie De Grolsch Veste dnia 2024-02-18 11:15 miało miejsce spotkanie między Twente i Utrecht zakończone wynikiem 0-1

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na stadionie De Grolsch Veste odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Twente i Utrecht w ramach kolejki 22 Eredivisie. W emocjonującym starciu to goście z Utrecht wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów dla swojego zespołu zdobył już w pierwszej połowie, ustalając wynik na przerwę. Fansom piłki nożnej nie zabrakło wrażeń, a zwycięstwo Utrecht na pewno zostanie długo komentowane wśród kibiców obu drużyn.

Mecz Excelsior kontra Twente 0-3

Mecz między Excelsior oraz Twente na obiekcie Van Donge & De Roo Stadion dnia 2024-02-10 17:45: końcowy wynik 0-3

W ostatniej kolejce Eredivisie doszło do starcia pomiędzy drużynami Excelsior i Twente, które odbyło się na Van Donge & De Roo Stadion. Mecz ten zakończył się wyraźnym zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy wynikiem 3-0. Zarówno przed przerwą, jak i po niej, zespół Twente był zdecydowanie lepszy od rywali, co zaowocowało pełnym komplet punktów dla nich. Wszystko to miało miejsce w dniu 10 lutego 2024 roku o godzinie 17:45, co oznacza, że od tamtego momentu minęło już dwa dni.

Mecz Twente kontra Waalwijk, wynik 3-0

Mecz pomiędzy Twente oraz Waalwijk na obiekcie De Grolsch Veste: 3-0

W meczu ligowym Eredivisie pomiędzy drużynami Twente i Waalwijk, które odbyło się 3 lutego 2024 o godzinie 15:30 w De Grolsch Veste, drużyna Twente odniosła zwycięstwo 3-0. Wynik na przerwę wynosił 1-0, a spotkanie odbyło się w ramach 20. kolejki ligowej.

Mecz Feyenoord kontra Twente 0-0

Dnia 2024-01-28 13:30 odbyło się spotkanie między Feyenoord oraz Twente zakończone wynikiem 0-0

W dniu 28 stycznia 2024 roku na Stadionie Feijenoord odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Feyenoord i Twente w ramach 19. kolejki Eredivisie. Mecz zakończył się remisem 0-0, z wynikiem na przerwę również 0-0.

Mecz NEC Nijmegen - Twente zakończony wynikiem 1-0

NEC Nijmegen kontra Twente, wynik meczu: 1-0

W dniu 20 stycznia 2024 roku w ramach 18. kolejki Eredivisie drużyna NEC Nijmegen podejmowała Twente w meczu rozgrywanym na Goffertstadion. Po zaciętym starciu to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, ale w drugiej po przerwie NEC Nijmegen zdołało zdobyć bramkę, co pozwoliło im na zdobycie cennych trzech punktów.

Twente vs AZ Alkmaar, wynik 2-1

Twente kontra AZ Alkmaar, wynik meczu 2-1

W miniony weekend drużyny Twente oraz AZ Alkmaar zmierzyły się w emocjonującym meczu piłki nożnej w ramach Eredivisie. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy, którzy zdołali wyjść zwycięsko mimo wyrównanej pierwszej połowy zakończonej wynikiem 1-1. Spotkanie odbyło się w De Grolsch Veste, a atmosfera na trybunach była niesamowita.

Sparta Rotterdam - Twente 2-2

Dnia 2023-12-17 13:30 na obiekcie Sparta-Stadion Het Kasteel odbyło się spotkanie między Sparta Rotterdam oraz Twente zakończone wynikiem 2-2

W dniu 17 grudnia 2023 roku odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Sparta Rotterdam a Twente w ramach 16. kolejki Eredivisie. Mecz zakończył się remisem 2-2, pomimo prowadzenia Twente 1-0 na przerwę. Spotkanie odbyło się na Sparta-Stadion Het Kasteel.